Kim Feenstra vreest ondergang wereld in 2012

Kim Feenstra werd vanmorgen in FunX Start flink aan de tand gevoeld. Het gesprek met het Nederlandse model begon telefonisch omdat ze wat aan de late kant was.

Kim vertelde aan presentator Q-Bah dat ze haar verjaardag dit jaar op een bijzondere wijze gaat vieren. Op 22 augustus viert ze haar 25ste geboortedag in club AIR in Amsterdam. Er wordt hierbij geld ingezameld voor ChildsLife. Feenstra is ambassadeur van de hulporganisatie.

Op de speciale dag staan behalve haar eigen man, Michael Mendoza, ook onder andere dj Roog en Lucien Foort achter de draaitafels. Mc's Sef, Lange Frans en Yes-R zijn ook van de partij op die avond.

Windjes
Na twintig minuten arriveerde de 24-jarige Feenstra en schoof ze aan in de studio. Q-Bah wilde weten wat de meest mannelijke eigenschap van haar is. Het model vertelde dat ze niet vies is van het laten van boertjes en windjes. Dit doet ze wel alleen in gezelschap van manlief Mendoza. Ze houden wel vaker een wedstrijd met elkaar.

Politiek
Kim Feenstra is het niet helemaal eens over de politieke uitspraak dat de multiculturele samenleving is mislukt. "Ik vind dat de jongere generatie heel erg met elkaar klikt. Maar ik vind dat de oudere generatie hier soms best veel moeite mee heeft", aldus Feenstra. "Bij de oudere generatie zie je toch wel dat hun erg met elkaar om blijven gaan. Ze hebben verschillende meningen over andere culturen, dat vind ik wel jammer. Wat de boer niet kent, vreet ie niet", voegde Kim er nog aan toe. Het model vindt de politiek erg boeiend. Ze volgt dan ook geregeld een politiek debat op tv.

2012
Het jaar 2012 betekent de ondergang van de wereld volgens Kim. Dit is een onderwerp waar ze het met haar echtgenoot Michael regelmatig over praat. Ze willen dan ook op 12-12-2012 samen met hem tijd op Ibiza doorbrengen. Het koppel is geïnspireerd geraakt door Nostradamus. Volgens de Franse apotheker, astroloog en toekomstvoorspeller blijven alleen Zuid-Amerika en Ibiza voortbestaan als de wereld ten onder gaat.

Wolken
Kim luistert graag naar onder andere r&b en hiphop. Zo is de single 'Wolken' van Flinke Namen een bijzonder nummer voor haar. In moeilijke tijden zet ze de track op en kan ze er weer even tegenaan. De tekst van het nummer weerspiegelt haar gevoelens goed op de momenten waarop alles even tegenzit.

Beluister het interview hieronder!






Voeg dit bericht toe aan:
Commentaar (5)add comment

knaan said:

er was toch in zuid afrika en niet in zuid amerika
augustus 20, 2011

een goede vriend uit de toekomst said:

wees niet bang meiske alles komt goed leef gewoon je leven peace ik ben weer weg ok till next time
augustus 22, 2011

je boy lex said:

mixtapeonline365 op youtube check die shit ok part 2 komt eraan
augustus 22, 2011

fake prophecies aka nostradoma said:

2012??!
mensen spacen haha....

Alleen de schepper, Allah SWT, weet wanneer dat zal gebeuren...

leipe darwinisten
dat is een groter geloof dan welke religie dan ook, terwijl Islam verstandelijk bewijsbaar en waterdicht is...

Graag oogkleppen af doen
augustus 22, 2011

Pietje said:

Dommert, het is 21-12-2012.
augustus 26, 2011

Schrijf commentaar

busy

 

FunX TV

XChart