Fragment

Stemmen van de Stad viert Keti Koti én geeft jongeren een podium

foto: FunXfoto: FunX
  1. Fragmentenchevron right
  2. Stemmen van de Stad viert Keti Koti én geeft jongeren een podium

Op Keti Koti stonden Dwinne en JAE met hun collectief Stemmen van de Stad op het festival in Utrecht. Naast een eigen stand brachten ze ook hun Utrechtse album live ten gehore en gaven ze jonge artiesten uit de stad een podium.

Dwinne verscheen in een traditionele outfit met een afbeelding van een inheemse Surinamer op de achterkant. "De inheemse bevolking waren de eerste bewoners van Suriname. Daarom vond ik het belangrijk om hen vandaag ook zichtbaar te maken."

Voor beide makers staat Keti Koti in het teken van vrijheid, maar ook van stilstaan bij de geschiedenis. Dwinne begrijpt dat niet iedereen de dag op dezelfde manier beleeft. "Sommige mensen vieren het niet omdat het te pijnlijk is. Dat respecteer ik. Voor mij is het juist een moment om vrijheid te vieren."

Met Stemmen van de Stad zetten Dwinne en JAE zich daarnaast het hele jaar in voor jongeren in Utrecht. Via muziekprojecten, workshops en coaching helpen ze jong talent om zichzelf te ontwikkelen en hun verhaal te vertellen.

Hun Utrechtse EP Stemmen van de Stad is nu te beluisteren op Spotify.