Fragment

Stadsmensen vs natuur: The Wanderers liet Rotterdammers survivalen

foto: The Block Rotterdamfoto: The Block Rotterdam
  1. Fragmentenchevron right
  2. Stadsmensen vs natuur: The Wanderers liet Rotterdammers survivalen

The Wanderers brengt city peeps naar de natuur!

Rotterdammers en andere stadsmensen komen buiten een parkwandeling zo nu en dan niet vanzelfsprekend in de natuur. Want eerlijk? Wanneer heb jij voor het laatst gras aangeraakt? The Wanderers (@The_Wnderers op Insta en TikTok) brengt hier verandering in. Een inclusieve wandelgroep die alle soorten mensen bij elkaar brengt om te verbinden met de natuur en met elkaar. Vaak zijn er mensen die nog geen Nederlands kunnen die zo de taal, en de mensen beter leren kennen. De events zijn daarom engelstalig, zodat zvm mensen welkom zijn. Maar daarnaast kan je er dus ook steeds vaker activiteiten verwachten. Zoals de laatste editie, waar hindernisbanen en teamwork de dag vulde.

Twee teams namen het tegen elkaar op!

WAND 4

foto: The Block Rotterdam

Tijdens de spannende hindernisbanen gingen de teams nek aan nek. Maar toen slootwater in de mix werd gegooid, veranderde het spel in een chaotische free for all. De vraag werd: wie kan het langst droog blijven? Het antwoord: niemand. Iedereen eindigde druipend, maar mét een brede glimlach.

Wand 3

foto: The Block Rotterdam

Iedereen met een liefde voor de natuur is welkom!

Naast wat gezonde trashtalk was het all love. The Wanderers draait namelijk niet alleen om winnen, fit worden of frisse lucht, maar ook om verbinding. Nieuwe stadsjongeren die nog geen Nederlands spreken, doen meteen waardevolle ervaringen op door de taal spelenderwijs te oefenen en netwerken. Omdat de events in het Engels worden georganiseerd, kan iedereen meedoen. Zo ontstaat er een mix van culturen en verhalen, midden in het groen.

Wanderers 1

foto: The Block Rotterdam

🎧 Wil jij horen hoe dit alles ging? Klik hieronder voor het fragment. Onze Rotterdamse reporter Yannick was er natuurlijk bij!