Artist of the Week Saaf brengt energy met ‘Ringtone’ live bij FunX
- Fragmenten
- Artist of the Week Saaf brengt energy met ‘Ringtone’ live bij FunX
Onze Artist of the Week Saaf kwam langs in de studio om haar track Ringtone live te performen, en één ding is zeker: de energie spatte ervan af.
De Haagse rapper begon met muziek als uitlaatklep. Voor haar is rap meer dan bars droppen; het is een manier om verhalen te vertellen en anderen te inspireren. Na een moeilijke periode stopte ze tijdelijk, maar juist die pauze bracht haar terug naar de basis. Op haar kamer schreef ze Ringtone, de track waarmee alles weer begon.
Met dat nummer won ze een masterclasswedstrijd, inclusief studiosessie. Dat moment gaf haar het vertrouwen om door te pakken. Artist of the Week worden voelde dan ook als een bevestiging. “Opluchting,” noemt ze het zelf.
Saaf omschrijft haar sound als rap en hiphop, puur en persoonlijk. Ringtone moet nog officieel uitkomen, maar dit is pas het begin. Er komt meer muziek aan.
Hele interview zien? Check de beelden hieronder:
Video niet beschikbaar
Video niet beschikbaar

