Entertainment

S10 annuleert wederom optreden in Zwolle vanwege 'privéomstandigheden'

foto: ANP
  1. Newschevron right
  2. S10 annuleert wederom optreden in Zwolle vanwege 'privéomstandigheden'

S10 heeft wederom haar optreden in Hedon in Zwolle gecanceld vanwege privéomstandigheden. De 24-jarige zangeres verplaatste het concert eerder al om dezelfde reden.

"Concert wordt verplaatst"

"Vanwege privéomstandigheden kan het optreden van S10, dat gepland stond op donderdagavond 12 juni in Hedon, helaas niet doorgaan", deelt de poppodium op de website. "Het concert wordt verplaatst, volgende week communiceren we de nieuwe datum en alle informatie over jullie tickets. We hopen op jullie begrip." Het is niet duidelijk of Milolaathetlukken op de nieuwe datum ook als support act zal optreden.

Eerder uitgesteld

In april stelde S10 ook al haar optreden in Hedon uit wegens privéomstandigheden. Later meldde De Telegraaf dat een 24-jarige man uit Hoorn zwaargewond was geraakt na een val van een flat in Amsterdam. Later bleek die man de tweelingbroer van S10 te zijn. De zangeres bevestigde later tijdens een concert in Paradiso dat haar tweelingbroer in het ziekenhuis lag. "Ik ben een tweeling en mijn andere helft ligt in het ziekenhuis. En dat is heel heftig."

Tweelingbroer uit flat gevallen

Emiel Den Hollander, de broer van S10, raakte half april ernstig gewond na een val uit een flat. Volgens berichten van hun moeder op Facebook zou hij tegen zijn wil zijn vastgehouden en zou er zelfs losgeld zijn geëist. De politie pakte eind mei een verdachte op in de zaak.

Ster advertentie
Ster advertentie