Moeder Cassie getuigt tegen Diddy: “Hij eiste 20.000 dollar en dreigde met sekstapes”
- News
- Moeder Cassie getuigt tegen Diddy: “Hij eiste 20.000 dollar en dreigde met sekstapes”
Regina Ventura, de moeder van Cassie Ventura, heeft dinsdag in de rechtbank verklaard dat Diddy haar in 2011 probeerde af te persen. Volgens haar eiste hij 20.000 dollar en dreigde hij met het online zetten van seksvideo’s van haar dochter. Dit omdat Cassie op dat moment een relatie had met Kid Cudi.
Moeder Cassie naar verluidt afgeperst door Diddy
Regina voelde zich naar eigen zeggen “fysiek ziek” door de bedreigingen. Zij en haar partner sloten zelfs een hypotheek af om aan het bedrag te komen. Het geld werd uiteindelijk teruggestort, maar de angst bleef. “Ik was bang voor de veiligheid van mijn dochter. Ik begreep er niet veel van. De seksfilmpjes overrompelden me”, zei Regina. Ook vertelde ze dat Combs geld terug wilde dat hij aan Cassie had uitgegeven, en dat hij boos was dat ze een nieuwe relatie had.
Uitgebreide getuigenis Cassie
Cassie en Combs hadden van 2007 tot 2018 een relatie. Vorige week legde Cassie zelf vier dagen lang getuigenis af. Ze verklaarde dat ze mishandeld werd door Combs en onder dwang moest deelnemen aan zogenoemde "freak-off"-feesten. Daar zou Cassie ook onder dwang van haar vriend seks hebben gehad met mannelijke prostituees. Ook zouden er op diezelfde feesten drugs worden gebruikt door bezoekers.
De rechtszaak tegen Diddy in New York loopt nog. Hij wordt verdacht van onder meer mishandeling, afpersing en betrokkenheid bij een criminele organisatie.
Lees ook
Entertainment
Diddy beschuldigde Cassie van affaire met Michael B. JordanEntertainment
Alles wat je moet weten over Cassies getuigenis in de Diddy-zaak: "Hij bepaalde álles"Entertainment
Diddy bedreigde Cassie met een hamer en mishandelde haar vriendin: "Ze is jong en kneedbaar"Entertainment
Justin Bieber zegt geen slachtoffer te zijn van Diddy: "Leidt af van echte slachtoffers"