Jiggy Djé te gast bij Lijn5 met Zarayda
- News
- Jiggy Djé te gast bij Lijn5 met Zarayda
Maar naast muziek houdt Jiggy zich ook bezig met acteren. Op 17 februari 2008 ging de film 'Fatcap Express' in première. Een film geregisseerd door de toonaangevende clipmaker Kas. De komst van de eerste Nederlandse hiphopfilm betekende ook het debuut van Jiggy als acteur.
Ook was Jiggy columnist voor het AD (de zaterdageditie, Amersfoort), docent aan de Herman Brood Academie (Utrecht) en radiopresentator bij Lijn 5/ Funx.
Dit jaar speelt Jiggy wederom in een film getiteld Carmen van het Noorden (met o.a. Tigo Gernand en Sanguita Akrum). Hij tourt door het hele land en speelt hij op grote festivals zoals Lowlands en verschillende bevrijdingsfestivals.
Zarayda & Delano spraken met Jiggy Djé over zijn muziek en zijn leven. Ook hoor je zijn Lijflied en vroeg Zarayda hem het hemd van het lijf in het ‘vluggertje’.
Verder natuurlijk Shownieuws en de Hardt Of Hardt Niet: de rubriek waarin een opkomend artiest advies en tips krijgt van een professional.
Je kunt hier de show van Zarayda naluisteren op de site van Lijn5!
Lees ook

FunX
CBS-econoom Peter Hein over inflatie van 2,7% door oorlog: "Dieselprijs blijft oplopen"
FunX
Deze acts maken kans op Best Live Act tijdens de FunX Awards
FunX
Kapster Jennifer over signaleren van huiselijk geweld bij klanten: "Heb iemand gered van een loverboy"
FunX
Regisseur Abdelkarim El-Fassi over film 'Port Bagage': "Brengt zelfs ouderen voor eerste keer naar bioscoop"