FunX
Playmate Beau: "Ik heb geen twerkbillen"
- News
- Playmate Beau: "Ik heb geen twerkbillen"
Playmate Beau Hesling is binnen de kortste tijd bestempeld tot twerkkundige in Nederland. Dat komt mede doordat ze binnenkort host en jurylid is op het Ex-Pornstar feest #Bootycall. Daar gaat ze op zoek naar meiden die zo hard met hun heupen schudden, dat hun bilvet heen en weer gaat. Oftewel: echte twerkers!
Twerken
Beau Hesling is jurylid van een twerkwedstrijd, maar zelf kan ze niet twerken: "Ik zou het graag willen laten zien, maar ik heb daar de billen niet voor," zei ze vanochtend in Start. Ze zegt dat ze gevraagd is als twerkjurylid, omdat ze een goed oog voor billen heeft.#Bootycall
Je kan je aanmelden voor de twerkcompetitie via de facebookpage van Ex-Pornstar. Ze gaan ook op bezoek naar de mooiste billen en die komen ook op de website van Playboy te staan. Om het feest extra te promoten heeft Beau Hesling ook een track uitgebracht.Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Lees ook

FunX
De 'Diversity Sport Awards' zorgt voor verandering binnen de sportwereld: "Diversiteit is van ons allemaal"
FunX
Win tickets voor Broederliefde op 26 december
FunX
Vredesdeal tussen Rwanda en Congo is niet wat het lijkt: "Dit is heel pijnlijk"
FunX
Radioproducer Gerwin Visser krijgt eigen Gouden Radioring-award als eerbetoon