FunX
Blik op het nieuws: Prinses Máxima bezoekt jubilerende jongerenzender FunX
- News
- Blik op het nieuws: Prinses Máxima bezoekt jubilerende jongerenzender FunX
Amsterdam - Prinses Máxima is donderdag 11 oktober aanwezig bij een jongerendebat in de Heineken Music Hall ter gelegenheid van de 5e verjaardag van jongerenzender FunX. In het debat discussiëren middelbare scholieren over het thema “Jouw Democratie is de Mijne Niet!”.
Het debat maakt deel uit van FunX Five; een cultureel-maatschappelijk middagprogramma voor scholieren, een receptie en een groot muziekfeest voor genodigden in de avond.
Het jongerendebat is onderdeel van de week van de democratie bij de Nederlandse Publieke Omroep. Het wordt georganiseerd in samenwerking met VPRO en Stichting Kosmopolis. In het debat “Jouw Democratie is de Mijne Niet!” geven leerlingen hun mening over hoe zij aankijken tegen de grondrechten, politiek en de media. Voorafgaand aan het debat bereiden de leerlingen zich voor tijdens het onderdeel ‘FunX Media’ door middel van workshops als ‘presenteren’ en ‘formuleren van standpunten’.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Lees ook

FunX
Eljero Elia kritisch na WK-uitschakeling Oranje: "Ik zag een bang Nederlands elftal"
FunX
Abed draagt Gaza iedere dag met zich mee: "Net als jij en ik willen zij gewoon leven"
FunX
Yes-R kiest tussen Egypte, Marokko en Nederland op het WK: “Ik zou liegen als ik zeg dat het gelijk is”
FunX
Win tickets voor Het Moment Festival op 25 juli