FunX
Lloyd De Meza: "Het is een best wel beladen dag"
- News
- Lloyd De Meza: "Het is een best wel beladen dag"
Vandaag zijn de slachtoffers van de vliegramp MH17 nationaal herdacht. R&B-groep Arnhemsgewijs maakte een speciaal nummer voor de nabestaanden. Het werd het nummer 'Verloren Strijd' en daar zijn ontzettend veel reacties op gekomen. "Ik hoop dat het ze een stapje dichterbij closure helpt. Dan hebben wij onze taak volbracht."
Vanmiddag vertelde Lloyd van Arnhemsgewijs, in een speciale uitzending die in het teken stond van de herdenking, over de track en de reacties daarop.
Vanmiddag vertelde Lloyd van Arnhemsgewijs, in een speciale uitzending die in het teken stond van de herdenking, over de track en de reacties daarop.
Ster advertentie
Ster advertentie
Lees ook
FunX
Chef Nicolas Aquaa vond zijn roots in de keuken: "Ik was te zwart voor Friesland en te wit voor Amsterdam"FunX
Een throwback naar alle FunX Awards-pranks met o.a. Boef, Henkie T, Jayh en JosylvioFunX
Frenna, KM en meer worden verrast met FunX Awards nominatie: "Wat een tijd om in te leven"FunX
Deze artiesten lieten met hun optredens de grond trillen tijdens de FunX Awards