FunX
'Job Cohen wordt premier'
- News
- 'Job Cohen wordt premier'
Vanochtend belde Start met Maurice de Hond, omdat volgens zijn laatste peilingen de PvdA de grootste partij is. Maurice deed de voorspelling dat Job Cohen premier wordt. Wat voorspel jij?
De PvdA is in drie weken tijd met 12 zetels gegroeid en hierdoor staan de partijen PvdA, CDA en PVV heel dicht bij elkaar. Luister hier naar het gesprek met Maurice de Hond.
Bron: nos.nl
De PvdA is in drie weken tijd met 12 zetels gegroeid en hierdoor staan de partijen PvdA, CDA en PVV heel dicht bij elkaar. Luister hier naar het gesprek met Maurice de Hond.
Voorspelling Maurice de Hond:
Op 16 februari jl. was Maurice de Hond te gast bij Start. Hij voorspelde toen dat het niet lang meer zou duren voordat het kabinet zou vallen. Vier dagen later kwam zijn voorspelling uit.
Vandaag doet Maurice de volgende voorspelling: "De partijen PvdA, CDA en PVV staan heel dicht bij elkaar. Het zou mij niet verbazen als mensen strategisch stemmen en kiezen voor PvdA. En dat de coalitie bestaat uit: PvdA, Groen Links, D66 en de VVD. In de wandelgangen genoemd: Paars plus."
Luister hier naar het gesprek met Maurice de Hond:
{audio}http://download.omroep.nl/funx/blogs/mauricedehondstart150310.mp3{/audio}
Overzicht partijen en zetels in de peilingen:
| Partij | Zetels Tweede Kamer | Peiling 7 maart | Peiling 14 maart |
| CDA | 41 | 24 | 25 |
| PvdA | 33 | 24 | 27 |
| SP | 25 | 12 | 10 |
| VVD | 22 | 19 | 20 |
| PVV | 9 | 27 | 26 |
| GroenLinks | 7 | 13 | 12 |
| ChristenUnie | 6 | 7 | 7 |
| D66 | 3 | 19 | 18 |
| SGP | 2 | 2 | 2 |
| PvdD | 2 | 2 | 2 |
| ToN | - | 1 | 1 |
Bron: nos.nl
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Lees ook

FunX
Aisha kreeg op haar twintigste beenmergkanker: "Er zijn weinig donoren met niet-westerse roots"
FunX
Dina Ayada over samenwerking met Gunna: "We zijn echt heel close"
FunX
Frenna zet producers in de spotlight bij de Edisons na winst met 'ZAAZAA'
FunX
Donny Roelvink sluit de ramadan af in Mekka: "Hier bid ik altijd naartoe"