Modevormgever Aziz Bekkaoui zoekt een stagiair!
- News
- Modevormgever Aziz Bekkaoui zoekt een stagiair!
Toneelvoorstellingen
Aziz Bekkaoui woonde tot zijn zesde in Marokko, waar hij als kind al toneelvoorstellingen op straat organiseerde. De vrijheid die hij als kind ervoer probeert hij mee te nemen in zijn werk. Op de website azizbekkaoui.com is materiaal te zien van verschillende projecten die Bekkaoui heeft gedaan. Misschien ken je de Lonsdale Burka nog wel, het is maar één voorbeeld van het uitgebreide werk van de modevormgever.
“Gekke kunstenaar”
Na de middelbare school koos Aziz Bekkaoui voor de modeopleiding op de Hogeschool voor de Kunsten Artez in Arnhem en liep hij stage in Milaan. Bekkaoui won in 1996 een prestigieuze Franse modeprijs en mocht naar aanleiding daarvan in Parijs Naomi Campbell kleden. Rode loper en champagne, het clichébeeld van de modewereld. Maar de modevormgever vond die wereld voor hem te beperkend en creërde zijn eigen plek te creëren, waarbij hij in zijn werk de maatschappij wil weerspiegelen.
Aziz Bekkaoui is zeer succesvol en een inspiratie voor een nieuwe generatie. Wil jij stagelopen bij deze creatieve, unieke modevormgever? Vul dan onderstaand formulier in. Luister zondag naar Hi5 (17:00-19:00 uur) voor het uitgebreide interview met Aziz Bekkaoui!
{rsform41}
Lees ook

FunX
Radioproducer Gerwin Visser krijgt eigen Gouden Radioring-award als eerbetoon
FunX
Melisa (18) gaat positief de strijd tegen kanker aan: "Zie het als een intense levenservaring"
FunX
Yasser zet zich in voor mensen die nergens anders terecht kunnen: "Geeft mij veel voldoening"
FunX
De 'Diversity Sport Awards' zorgt voor verandering binnen de sportwereld: "Diversiteit is van ons allemaal"