Pittige Shoarma Date met Johnny 500, DJ Wef en Lucky Jones
- News
- Pittige Shoarma Date met Johnny 500, DJ Wef en Lucky Jones
De leukste en eerlijkste gesprekken vinden plaats in de shoarmazaak. Daarom nodigt FunX-presentatrice Zoë Livay in de FunX-serie Shoarma Date verschillende artiesten uit om een broodje met haar te eten. Tijdens het Amsterdam Dance Event gaat Zoë op een pittige date met dj Wef, Johnny 500 en Lucky Jones.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Valt DJ Wef ook op vrouwen?
Zoë Livay stelt in Shoarma Date de vragen die niemand anders aan Wef, Johnny 500 en Lucky Jones durft te stellen. Ze vraagt onder andere naar hun liefdesleven en het drukke artiestenbestaan. En soms duikt ze heel diep, zoals bij Wef. Zij zegt te kunnen klikken met een vrouw, maar maakt dat haar biseksueel?
Wef: voorkeur voor mannen
"Ik ben niet per se bi, maar ik heb ook nooit de stap gezet. Er zijn wel vrouwen in mijn omgeving geweest die ik echt wow vond. Het maakte mij niet uit of ze bi waren, maar ik zou wel een stapje verder met hun willen gaan. Maar mijn voorkeur gaat wel uit naar mannen."
Lees ook

FunX
Het Iraanse volk komt massaal in opstand tegen het regime: "Dit is geen oorlog, maar een revolutie"
FunX
Mahi Khalesi maakt podcast over de protesten in Iran: "Dit is geen islam"
FunX
Win tickets voor het concert van New Wave op 2 februari
FunX
Queen wil taboe rondom huiselijk geweld doorbreken: "Wist niet hoe ik moest loslaten"