Lexxxus interviewt Morad & Shay tijdens allerlaatste show
- News
- Lexxxus interviewt Morad & Shay tijdens allerlaatste show
De allerlaatste FunX-show van Morad & Shay is een feit. Donderdagavond werd er gelachen, werden er mooie herinneringen opgehaald en vielen er ook wat tranen. Niemand minder dan Lexxxus was de laatste gast die bij Morad & Shay mocht aanschuiven. En bij het laatste interview werden de rollen omgedraaid, want dit keer was Lexxxus degene die Morad & Shay interviewde.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Interview
Wat zijn Morad's mooiste herinneringen aan Shay? Wat zal Shay altijd bij blijven over Morad? En Morad en Shay geven voor eens en altijd antwoord op de meest gestelde vraag door luisteraars: hebben ze wel eens seks gehad?
Morad: "De mooiste momenten zijn de momenten waarbij Shay haar echte emotie laat zien. Er zijn zoveel momenten geweest dat ze boos was, en dan was ze ook echt boos op mij. Als ik dingen niet begreep... Ze heeft me wel geschoold op een heleboel vlakken."
Shay: "Wat zo bijzonder is, is dat als je je fok op voelt, gewoon door het leven, dat je weet dat je naar werk kan komen en dat je met iemand drie uur lang kan chillen, zonder dat je ermee bezig bent. Mijn oma is laatst overleden. Ik wilde heel graag tegenover Morad zitten op dat moment. Niet om het te doen vergeten, absoluut niet, maar voor het besef dat er nog zoveel mooie dingen zijn. Naast dat je pijn hebt, mag je ook genieten. Dat is een van de bijzondere dingen die ik van Morad heb geleerd."
Lees ook

FunX
Hartklachten bij vrouwen worden nog te vaak onderschat: “Er is een enorme kennisachterstand”
FunX
Tien kinderen en zes dagen per week werken: “In de ochtend smeer ik achttien broodjes”
FunX
Mula vernoemt 'DOMUS' naar een locatie van het Leger des Heils: “Een hele grote rol in mijn leven”
FunX
Denicio's coming-out bij moeder raakt miljoenen mensen: "Liefde is te mooi om te moeten verbergen"