BN’ers slapen zes nachten op straat
- News
- BN’ers slapen zes nachten op straat
Net als bij de miljonairs uit het vorige seizoen zijn er dit jaar mensen die het moeilijk en makkelijk hebben. New Kid Tim Haars is volgens Ajouad de positivo van de serie: “Hij geeft overal een positieve draai aan. Als hij mensen tegen komt met een zwaar verhaal, gaat hij met ze praten en broodje halen. Hij had het alleen heel zwaar met de verveling.”
Van model Kim Feenstra verwachten sommige mensen dat ze het zwaar gaat krijgen op straat, maar dat valt alles mee. Ajouad: “Mensen denken: ‘zo’n model is overal vies van’, maar dat is in haar geval niet waar. Het gaat haar goed af, maar het is een boefje. Ze kan goed voor zichzelf zorgen. Je merkt dat ze weet wat overleven is.”
Benieuwd hoe het de andere dakloze BN’ers af gaat? KRO’s ‘Stinkend, Beroemd en Dakloos’ is vanaf vanavond om 20:25 uur wekelijks te zien op Nederland 3.
Lees ook

FunX
TeamAlert waarschuwt festivalgangers voor drank- en drugsgebruik in het verkeer: "47.000 keer in 2025"
FunX
Journalist Gijs Sanders legde Gaza-missie vast: “We belandden in gevangeniscellen van zeecontainers”
FunX
F1rstman was jarenlang vooral actief in de Bollywoodscene: “Over mijn internationale carrière mag ik niet klagen”
FunX
Win tickets voor Het Moment Festival op 25 juli