Music
Echtgenote vraagt John Travolta uit de kast te komen
- News
- Echtgenote vraagt John Travolta uit de kast te komen
John Travolta's vrouw, Kelly Preston, heeft hem gevraagd uit de kast te komen. De acteur heeft aan een vriendin, Carrie Fisher, verteld dat hij op mannen valt. Volgens Carrie is John altijd bang geweest dat dit zijn imago kan schaden. Hierdoor houdt hij zijn voorkeur voor mannen liever geheim. Preston is na de onthullingen van Fisher bang dat hun huwelijk gaat stranden. Kelly heeft haar echtgenoot daarom gesmeekt toe te geven dat hij homoseksueel is. Vorige maand stond ook in verschillende roddelbladen dat Travolta vreemd gaat met mannen.
Kelly beviel dit jaar nog van hun zoontje Benjamin. Volgens het Amerikaanse tijdschrift, National Enquirer, is dit een manier om hun huwelijk in stand te laten houden.
Kelly beviel dit jaar nog van hun zoontje Benjamin. Volgens het Amerikaanse tijdschrift, National Enquirer, is dit een manier om hun huwelijk in stand te laten houden.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Lees ook

Music
Jiggy Djé kondigt na zeventien jaar zijn derde album 'DOG' aan
Music
Strijd tussen Zack Ink en Vic9 liep uit op een onverwachte knaller: "Het ijs is gebroken"
Music
Van Hef aan boord krijgen tot S10 op het Songfestival: deze momenten maken Noah's Ark iconisch
Music
Van 'Koud' tot 'Casually Obsessed': vijf herkenbare heartbreak moods van Yade Lauren op 'Ms. Lauren'