Music
Eerste videoclip voor Pink Oculus: Sweat
- News
- Eerste videoclip voor Pink Oculus: Sweat
De Amsterdamse rapper/singer-songwriter Pink Oculus staat in de startblokken voor haar solodebuut. De dame die je misschien beter als Esperanzah Denswil van RE:FRESHED Orchestra, heeft haar eerste solosingle 'SWEAT' uitgebracht! Daarin hoor je haar braggen' en boasten' tegen haar ego en dat allemaal op een productie van Bouba Dola & Badjekkah (Gino-Cochise, Mano Yeah).
Pink Oculus
De artiestennaam Pink Oculus draagt een flinke geschiedenisles met zich mee. Pink Oculus was een Afrikaanse magiër die rond het jaar 1400 in Mali leefde. Door een waanzinnige olifantentruc werd ze hoofdverantwoordelijk voor de entertainment in het koninklijk paleis van King Mansa Musa. Deze truc inspireerde David Copperfield honderden jaren later voor zijn beroemde verdwijntruc met het Vrijheidsbeeld.Legende
Pink Oculus maakte volgens de legende een reis van 13 dagen en nachten door de Egyptische woestijn met alleen een tas met goudstof, 8 paar feniksvleugels en wat water. Toen ze haar weg terug had gevonden naar haar moederland, was al haar zwarte haar veranderd in helder roze. Vandaar dus de naam Pink Oculus.Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Lees ook

Music
Komt Destiny's Child na 20 jaar met nieuwe muziek?
Music
Tiwa Savage bewandelde een hobbelig pad naar het artiestenbestaan: "Alles werkte tegen"
Music
Famke Louise en Kaya Imani regelden hun release van A tot Z: "Voor de girls, van de girls"
Music
Bevestigd: Kanye West treedt na meer dan 10 jaar op in Nederland