Berget Lewis niet door bij X Factor UK
- News
- Berget Lewis niet door bij X Factor UK
Dat was het dan... Berget Lewis is niet door naar de volgende ronde van de Britse X Factor. Op een prachtige plek in Zuid-Afrika begon Berget met zingen, maar door de zenuwen kreeg ze direct een totale black-out.
black-out
Ondanks de black-out op het begin van het nummer Clarity, ging Lewis toch door. En hoe! Ze trok alles uit de kast en killde de rest van het nummer. Stormzy, die samen met Nicole Scherzinger in de jury zat, was diep onder de indruk. "Op vocaal vlak is er geen twijfel over mogelijk, het gaat nu alleen over het omgaan met druk...", zegt hij als de zangeres weg is.
afscheid
Door de black-out moest Berget Lewis uiteindelijk toch het programma verlaten. ''Maar je hebt een gave die niemand anders heeft, dus ik weet dat jij niet te stoppen bent", zei Scherzinger in haar laatste woorden. En zo is het!
Ook veel kijkers waren teleurgesteld door het vertrek van de zangers:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Lees ook

Music
DYSTINCT hield vast aan zijn sound en maakt nu kans op Grammy-nominaties: "Dat was mijn kracht"
Music
Yade Lauren laat alles eruit op 'Ms. Lauren': "Ik had behoefte om die kant te uiten"
Music
Van Hef aan boord krijgen tot S10 op het Songfestival: deze momenten maken Noah's Ark iconisch
Music
Strijd tussen Zack Ink en Vic9 liep uit op een onverwachte knaller: "Het ijs is gebroken"