Yandel experimenteert met dance op nieuwe single 'Somos Uno'
- News
- Yandel experimenteert met dance op nieuwe single 'Somos Uno'
Yandel vond het na zijn laatste release, de rauwe reggaeton track Calentura, tijd voor wat anders. Met zijn nieuwe single Somos Uno (we zijn één) maakt hij een uitstapje naar de dance scene.
Dit is de tweede release van zijn langverwachte derde soloalbum Dangerous. Het is de vraag of de Puerto Ricaan met nog meer stijlen heeft geëxperimenteerd op deze cd.
Je kon enkele maanden geleden genieten van een dik optreden van de reggaetonero bij Festival Pal Mundo dat via FunX live werd uitgezonden. Een week geleden kon je zowel on air als online de eerste kaarten winnen voor de volgende editie van dit festival in 2016. Tot nu toe staan Elvis Crespo, P-Square en salsa ster Gilberto Santa Rosa in de line-up. Voor meer info kan je hier terecht.
Lees ook

Music
Illie komt vanuit gevangenis met nieuwe EP: "Stilzitten kan invloed hebben op zijn carrière"
Music
Kanye West dropt eindelijk 'Bully': dit is alles wat er al om het album heen gebeurt
Music
Drake brengt op 15 mei langverwacht album 'Iceman' uit
Music
Gucci Mane reageert met disstrack op overval en gijzeling