Auto-ongeluk mogelijk niet de doodsoorzaak van J Capri
- News
- Auto-ongeluk mogelijk niet de doodsoorzaak van J Capri
De Whine & Kotch-zangeres J Capri is mogelijk niet overleden aan de verwondingen van haar auto-ongeluk, maar aan een bacteriële infectie. Dat heeft haar vader, Kenneth Phillips, gezegd tegen de website urbanislandz.com. De populaire Jordan Phillips, zoals ze echt heet, overleed vorige week vrijdag.
De dancehallkoningin zou de bacteriële infectie hebben opgelopen in het ziekenhuis waar ze lag. "Er waren wat speculaties over een longinfectie. We zitten nu achter de details aan." Voordat er een officieel statement hierover naar buiten komt, wacht de familie van J Capri nog op het autopsierapport.
Check hieronder het laatste grote interview dat J Capri gaf aan Onstage TV (Jamaica). Ze vertelde onder andere meer over haar muzikale en persoonlijke achtergrond.
Lees ook

OMG
Drake verrast TikTok-familie met dure auto na viral video
OMG
Ontsnapte gevangene die zich verstopte in tas weer opgepakt in Frankrijk
OMG
Australische vrouw schuldig aan moord op ex-schoonfamilie met giftige paddenstoelen
OMG
Belg tijdens controle staande gehouden, heeft 6,2 miljoen euro aan openstaande boetes