Nederland voor het eerst in de geschiedenis in EK-finale
- News
- Nederland voor het eerst in de geschiedenis in EK-finale
Het is de dames gelukt! Het Nederlandse vrouwenvoetbalteam heeft vanavond in de halve finale van Engeland gewonnen. Daarmee plaatsen ze zich voor het eerst in de geschiedenis voor de finale van het EK. Deze zal aanstaande zondag om 17.00 uur gespeeld worden tegen Denemarken.
Eerste doelpunt
Het eerste doelpunt viel in de 22ste minuut. Dankzij een mooie voorzet van Groenen kon Miedema de bal binnenkoppen. Hierna wisten de leeuwinnen de tegenstander goed onder controle te houden.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Tweede helft
In de tweede helft was het woman of the match Van Donk die het tweede doelpunt maakte nadat het helemaal fout ging in de verdediging van de Engelsen. Dat deed ze in de 62ste minuut. Hoewel de Engelsen hierna nog een paar kansjes hadden, hielden de Nederlandse voetbalsters hun hoofd koel. De wedstrijd werd afgerond met de 3-0 door Martens.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Foto: ANP
Lees ook

Sport
Xavi Hernández wordt bondscoach van Oranje: “Ik voel mij een zoon van het Nederlandse voetbal"
Sport
Neymar brengt ode aan Memphis Depay met zweetband: "Deze hoofdband draag ik voor Memphis"
Sport
Roy Meyer maakt MMA-debuut: "Binnen drie jaar UFC-kampioen"
Sport
Ajax-fans betreden snelweg voor De Klassieker: 'Dit is levensgevaarlijk'