Nederland voor het eerst in de geschiedenis in EK-finale
- News
- Nederland voor het eerst in de geschiedenis in EK-finale
Het is de dames gelukt! Het Nederlandse vrouwenvoetbalteam heeft vanavond in de halve finale van Engeland gewonnen. Daarmee plaatsen ze zich voor het eerst in de geschiedenis voor de finale van het EK. Deze zal aanstaande zondag om 17.00 uur gespeeld worden tegen Denemarken.
Eerste doelpunt
Het eerste doelpunt viel in de 22ste minuut. Dankzij een mooie voorzet van Groenen kon Miedema de bal binnenkoppen. Hierna wisten de leeuwinnen de tegenstander goed onder controle te houden.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Tweede helft
In de tweede helft was het woman of the match Van Donk die het tweede doelpunt maakte nadat het helemaal fout ging in de verdediging van de Engelsen. Dat deed ze in de 62ste minuut. Hoewel de Engelsen hierna nog een paar kansjes hadden, hielden de Nederlandse voetbalsters hun hoofd koel. De wedstrijd werd afgerond met de 3-0 door Martens.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Foto: ANP
Lees ook

Sport
Burgemeester van New York doet WK-voorspelling: "Marokko kampioen, Oranje vroeg eruit"
Sport
Burgemeester Parijs geschrokken na na rellen PSG-viering: "Stedelijke guerrillaoorlog"
Sport
Hakim Ziyech deelt verdrietig nieuws: oudste broer overleden
Sport
Curaçao jaagt op historische WK-kwalificatie, maar moet dat doen zonder trainer