Geerte vecht boete wildplassen aan: "Er zijn te weinig vrouwentoiletten"
- News
- Geerte vecht boete wildplassen aan: "Er zijn te weinig vrouwentoiletten"
De 23-jarige Geerte moest na een avond stappen in Amsterdam heel nodig naar de wc. Omdat de club al dicht ging, mocht ze daar niet meer naar het toilet. Ook buiten was er nergens een plek waar ze terecht kon. Daarom besloot ze buiten een plekje te zoeken.
Dikke boete
Het wildplassen leverde Geerte een boete van 140 euro op. Aan Editie NL vertelt ze dat haar vriendinnen haar wel waarschuwden voor de agenten, maar dat ze niet meer kon stoppen. Ze besloot echter de boete niet te betalen, maar de zaak aan te vechten. Volgens Geerte is het namelijk oneerlijk dat er weinig plekken zijn waar vrouwen naar de wc kunnen gaan: "Er zijn in Amsterdam twee plekken voor vrouwen, tegenover vijfenveertig voor mannen."
Rechtzaak
Het is nu twee jaar geleden dat de boete werd uitgeschreven, maar de zaak komt maandag 18 september pas voor de rechter. Geerte weet dat ze fout zat, maar hoopt met deze zaak een punt te kunnen maken. Het gaat haar niet meer om de boete, maar om het principe.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Lees ook

Up 2 Date
Na bijna 30 jaar is Duane ‘Keffe D’ Davis schuldig bevonden aan de moord op Tupac
Up 2 Date
Nederland ook in 2027 niet naar Eurovisie Songfestival vanwege deelname Israël
Up 2 Date
Van dreigvideo en mogelijke link met Bolle Jos tot dodelijk slachtoffer: wat weten we tot nu toe over de zaak van Jan G. uit Overasselt?
Up 2 Date
Andrew en Tristan Tate faken rijkdom volgens hun advocaten: "Ze spelen een rol"