Up 2 Date

Twee verdachten opgepakt in zaak rondom dood van broer S10

foto: ANP
  1. Newschevron right
  2. Twee verdachten opgepakt in zaak rondom dood van broer S10

Er zijn nog twee verdachten aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij de dood van een 24-jarige man in Amsterdam. Het slachtoffer werd in april zwaargewond aangetroffen op het dak van een garage onderaan een flat aan de Osdorper Ban.

Twee verdachten opgepakt in zaak rondom broer S10

In mei werd al een 23-jarige man uit Hoorn opgepakt, die wordt verdacht van poging tot doodslag. Hij zit momenteel in voorlopige hechtenis. De twee nieuwe verdachten, een 30-jarige man uit Hoorn en een minderjarige, werden maandag opgepakt. Ze worden verdacht van doodslag en zitten vast in beperkingen, wat betekent dat ze alleen contact mogen hebben met hun advocaat. Emiel, de broer van S10, overleed op 19 juni aan zijn verwondingen.

De verdachten worden op 3 juli voorgeleid. S10 reageerde vorige week via sociale media op het verlies van haar broer. "Liefste Emiel, wat gaan we jou missen", schreef ze bij een jeugdfoto van hen samen, met een zwart hartje als symbool van haar verdriet. De zangeres annuleerde verschillende optredens sinds het incident, maar haar optreden komend weekend op het festival Down The Rabbit Hole gaat, volgens haar woordvoerder, gewoon door.

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Ster advertentie
Ster advertentie

Lees ook