Australische tieners redden tientallen koala's met auto
- News
- Australische tieners redden tientallen koala's met auto
Het nieuws rondom de bosbranden in Australië lijkt voor een groot deel alleen maar slecht en hopeloos. Toch is ook er wat positief nieuws opgedoken, zoals het verhaal van twee neven die tientallen koala's van de dood hebben gered door ze mee te nemen in hun auto.
Kangeroo Island
In een filmpje is te zien hoe de 19-jarige Micah en 18-jarige Caleb hun auto vullen met gewonde koala's in de hoop ze te redden van de heftige bosbranden in Australië. Het filmpje is opgenomen op Kangaroo Island, een plek die voor meer dan de helft is verwoest door bosbranden. Naar schatting is de helft van de 50.000 koala's omgekomen door de branden.
Brandwonden
Micah en Caleb schatten dat ze zo'n twintig koala's hebben meegenomen. De jongens hebben niet alleen de koala's gered van het vuur, maar ze gaan de beren ook verzorgen totdat ze weer zelfstandig de natuur in kunnen. Helaas geldt dat niet voor alle koala's, want een aantal van de geredde dieren zijn inmiddels overleden aan hun brandwonden.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Lees ook

Up 2 Date
Meerdere operaties uitgesteld door griepgolf, minister waarschuwt voor verspreiding tijdens carnaval
Up 2 Date
Gelekte appjes: Wilders zocht actief uitweg om verkiezingsdebatten te vermijden
Up 2 Date
Duizenden op de Dam voor slachtoffers van femicide tijdens Internationale Vrouwendag
Up 2 Date
Odido-datalek gepubliceerd: miljoenen ID-nummers en bankgegevens op straat