KM van SFB met geladen pistool aangehouden na optreden
- News
- KM van SFB met geladen pistool aangehouden na optreden
KM van SFB is zaterdag met een geladen pistool aangehouden na zijn optreden op Vestival. Een bezoeker had beveiligers ingelicht over het wapen in zijn broekband, waarna hij werd aangehouden. Dat meldt het Parool in een nieuwsbericht. Inmiddels heeft ook de politie het verhaal bevestigd.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Vuurwapen
De 20-jarige rapper had de dag ervoor zelf de politie gebeld, omdat hij bedreigd zou zijn met een vuurwapen in de Q-Factory. Toen het arrestatieteam binnenviel, wilde KM geen aangifte doen. Er werden zes bezoekers gecontroleerd, waarvan twee mensen werden aangehouden. Zij zijn inmiddels weer vrijgelaten.
Groters
De politie vermoedt dat er 'iets groters' speelt. Er wordt nog uitgezocht wat er aan de hand is. Dinsdagmiddag wordt KM voorgeleid aan de onderzoeksrechter.
Geen commentaar
De kans is groot dat KM nog in de cel zit. Het Parool heeft de advocaat van KM proberen te contacteren, maar hij was niet beschikbaar voor commentaar.
Suriname
KM, Priceless en Frenna zaten vanaf eind vorig jaar maanden vast in Suriname wegens een sekstape met een minderjarig meisje. In maart dit jaar zijn alle drie de rappers weer vrijgelaten.
Lees ook

Up 2 Date
Israël schendt Gaza-wapenstilstand bijna 500 keer: honderden Palestijnen gedood
Up 2 Date
15-jarige Bana Alabed wint Kindervredesprijs na delen van strijd in Aleppo
Up 2 Date
Dawn Richard beweert dat Diddy haar bedreigde vanuit de gevangenis
Up 2 Date
Van Arc de Trump tot Trump Stadium: hoe de president zijn naam in de geschiedenisboeken wil vereeuwigen