ABOUT LAST NIGHT: Ariana Grande krijgt eigen kledinglijn, 23 miljoen voor slachtoffer politiegeweld & meer
- News
- ABOUT LAST NIGHT: Ariana Grande krijgt eigen kledinglijn, 23 miljoen voor slachtoffer politiegeweld & meer
Wat heb jij vannacht allemaal gemist? FunX vat de opvallendste gebeurtenissen voor je samen.
1. Ariana Grande krijgt eigen kledinglijn
Het Britse kledingmerk Lipsy heeft aangekondigd een kledinglijn te droppen in samenwerking met Ariana Grande. De zangeres heeft ook al twee parfums op haar naam staan. In Groot-Britannië hangen de ontwerpen van Ariana vanaf 2 maart in de winkels. In Nederland is het merk ook online te bestellen.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
2. 23 miljoen voor man die verlamd is geraakt door politiekogels
De 22-jarige Dontrell Stephens fietste tegen het verkeer in, toen hij werd aangehouden door een politie-agent. De agent schoot vier keer op hem in, omdat hij dacht dat de fietser, die geen onbekende was bij de politie, een wapen zou trekken. De verwondingen verlamden Dontrell voor het leven. In de rechtzaak tegen de agent wordt nu 23 miljoen geëist. De staat Florida moet de schadeclaim nog wel goedkeuren. Vorige week gaf Dontrell een getuigenisverklaring voor de rechter.
3. Obama: "Moslims zijn de sporthelden voor wie we juichen"
Gisteren bezocht president Barack Obama voor het eerst als president een Amerikaanse moskee. Ter plekke liet hij zijn waardering blijken voor moslim Amerikanen. "Het zijn de sporthelden waar we voor juichen, zoals Karim Aldul Jabar." Ook kondigde hij aan dat gesluierde schermkampioen Ibtihaj Muhammad de komende Olympische Spelen de VS gaat vertegenwoordigen. Hij moedigde haar aan met goud thuis te komen.
Obama visits mosque, defends Muslim Americans"Muslim Americans keep us safe", says President Obama during his first visit to a U.S. mosque as president. http://cnn.it/1SYkaHy
Geplaatst door CNN International op woensdag 3 februari 2016
Lees ook

Up 2 Date
Laatste dag hoger beroep Ali B: nieuwe getuigen zorgen voor spanning
Up 2 Date
Odido-datalek gepubliceerd: miljoenen ID-nummers en bankgegevens op straat
Up 2 Date
Ali B reageert op beschuldigingen: “Zeiden tegen mijn zoon dat zijn vader naar gevangenis moet"
Up 2 Date
Duizenden op de Dam voor slachtoffers van femicide tijdens Internationale Vrouwendag