Twee doden en tien gewonden na schietpartij tijdens feest in Pittsburgh
- News
- Twee doden en tien gewonden na schietpartij tijdens feest in Pittsburgh
In de Amerikaanse stad Pittsburgh zijn gisteren twee jongeren omgekomen en negen gewonden geraakt bij een schietpartij tijdens een feest. Ten tijde van het schietincident waren zo'n tweehonderd gasten aanwezig op het feest.
Ongeveer vijftig schoten gelost
De lokale autoriteiten melden dat er zowel binnen als buiten het gebouw waar het feest plaatsvond werd geschoten. Sommige feestgangers liepen botbreuken op nadat ze uit het raam sprongen om het gebouw te ontvluchten. Op basis van kogelhulzen die op de plaats delict zijn gevonden, stelt de politie dat er geweren zijn gebruikt tijdens de schietpartij. Veel van de aanwezigen waren minderjarig.
Nog geen arrestaties
Het is niet bekend wat de aanleiding is voor de schietpartij. De politie doet momenteel onderzoek en heeft nog geen verdachten kunnen aanhouden. De gewonden zijn behandeld in verschillende ziekenhuizen in de omgeving en verkeren niet in levensgevaar.
Lees ook

Up 2 Date
Boodschappen en energie steeds duurder: koopkracht gaat in 2027 weer omlaag
Up 2 Date
Na bijna 30 jaar is Duane ‘Keffe D’ Davis schuldig bevonden aan de moord op Tupac
Up 2 Date
Nederland ook in 2027 niet naar Eurovisie Songfestival vanwege deelname Israël
Up 2 Date
Andrew en Tristan Tate faken rijkdom volgens hun advocaten: "Ze spelen een rol"