Club Crèche

#27 - MISDAAD tegen kinderen & VEILIGHEID in de opvoeding

  1. Podcastschevron right
  2. Club Crèchechevron right
  3. #27 - MISDAAD tegen kinderen & VEILIGHEID in de opvoeding

ongeveer 5 uur geleden

De allergrootste angst van ouders is dat er ooit iets gebeurt met je kinderen, dat er slechte mensen op hun pad komen die een bedreiging kunnen vormen voor hun veiligheid. Nordin en Wef zien en lezen zó vaak over seksueel misbruik van kinderen, ontvoeringen, manipulatie, pesten en ga zo maar door. Hoe voeden ze hun kinderen op zodat ze sterk in hun schoenen staan, kunnen zeggen wat privé is en wat niet en wanneer ze iemand wel of niet kunnen vertrouwen? Zouden ze ooit hun kinderen online monitoren wanneer ze een telefoon hebben? En kan je ooit als ouder het gevoel hebben dat je écht alles hebt gedaan wat je kon? 


Wat doe jij om de veiligheid van je kinderen te verzekeren? Laat het weten in de comments! 👇


En wat zouden Nordin en Wef doen in jouw situatie? Bijvoorbeeld wanneer je kind heel slecht in slaap kan vallen, en je van je omgeving gejudged wordt over alles dat je probeert? 👀


In Club Crèche vertellen FunX-dj’s en vader Nordin en moeder Wef over hoe zij omgaan met het ouderschap vandaag de dag. Wekelijks praten ze je bij over de struggles, maar ook de mooie dingen die komen kijken bij het opvoeden van een kind. Ze sluiten elke week af met een vraag van jou in de rubriek ‘Wat zou jij doen?’.


Zit jij ook in een situatie waarin je de hulp van Nordin of Wef kan gebruiken? Mail dan naar clubcreche@funx.nl 🍼