#1 - TISJEBOYJAY over de nieuwe BALANS tussen KUNSTENAAR, VADER en ECHTGENOOT zijn | Familie T(ea) (S03)
- Podcasts
- Familie T(ea)
- #1 - TISJEBOYJAY over de nieuwe BALANS tussen KUNSTENAAR, VADER en ECHTGENOOT zijn | Familie T(ea) (S03)
ongeveer 9 uur geleden
Tisjeboyjay is de persoon die Lovella ooit het laatste duwtje in de rug heeft gegeven om ooit te beginnen met shows maken. Maar hij wordt zo meteen vader van een tweede dochter, dus hoe gaat hij zijn energie herverdelen tussen de kunst die hij maakt en het vaderschap? Ook is hij ondertussen getrouwd, maar krijgt hij ook nog steeds veel aandacht van vrouwelijke fans. Hoe gaat zijn partner daar mee om? En welke concrete aanpassingen maakt hij nu in zijn publieke en privé leven?
Wat doe jij om je energie beter te beheren? Laat het weten in de comments! 👇
En natuurlijk, de vraag van de familie. Wat als er geheimen zijn tussen je ouders, waar jij weet van hebt, maar je familie is heel slecht met confrontatie en de olifant in de kamer te benoemen en bespreken?
Heb jij ook een vraag? Slide dan in de DM’s van @lovellatelesford of mail het naar info@lovellatelesford.nl! 📩
FAMILIE! Comedian Lovella Telesford en haar zusje Candl zijn terug met een nieuw seizoen van Familie T(ea) en ze breiden de familie uit! Waar ze het over hebben? Dat hoor je iedere maandag in een nieuwe aflevering.