John BuiJsman steelt de show in Tatta's 3
- Fragmenten
- John BuiJsman steelt de show in Tatta's 3
De bioscopen zitten vol, het publiek giert het uit… en één man weet elke scène opnieuw te kapen: Opa Richard, gespeeld door niemand minder dan John BuiJsman. In Tatta’s 3 is hij de rebelse, blowende opa die alles zegt wat anderen níét durven. En John voelt zich in die rol als een vis in het water.
John vertelt dat hij het heerlijk vindt om deze chaotische opa te spelen, vooral omdat hij veel mag improviseren. Het script is eigenlijk meer een richtlijn — de rest ontstaat gewoon op de set. Vooral met collega Leo ligt hij regelmatig in een deuk omdat ze zoveel vrijheid krijgen om te spelen.
In het echte leven is John óók opa, maar dan iets minder rebels. Zijn kleinzoon van zes heeft nog geen idee wat voor gekkigheid opa op het scherm uithaalt, maar zijn andere kinderen zijn inmiddels wel wat gewend.
Tatta’s 3 is alweer het derde deel van de hitfranchise, en met de vaste cast voelt het voor John alsof hij steeds terugkeert bij familie. “Je kent elkaar door en door, en dat maakt het filmen alleen maar leuker,” zegt hij. Die goede vibe zie je ook terug in de bioscoop: toen hij zelf in de zaal zat, hoorde hij mensen non-stop lachen.
Waarom je Tatta’s 3 móét zien? John zegt: “Omdat ik erin zit.”
En eerlijk… dat alleen al is reden genoeg.
Video niet beschikbaar

