FunX
Hebben Turken toch humor?
- News
- Hebben Turken toch humor?
Na onze Pezpaq-remix van de Turkse Apache Dance 'Ik ben Türk' kon een reactie niet op zich laten wachten. Een anonieme (Turkse) inzender reageerde met de (Windows Movie Maker) video 'Marokko journaal', waarin de Marokkaanse medelander flink in de maling wordt genomen.
Marokko journaal als reactie op Pezpaq TV
Pezpaq Remix Crew - Ik ben Türk
Wij juichen dit soort reacties toe want er mag best wat meer gelachen worden bij FunX. Wel mag het allemaal nog een stukje scherper, harder, en gelikter! Met andere woorden: hier zijn we bij Pezpaq TV nog niet van onder de indruk. Vooral omdat Marokkanen voor schut zetten beter kan.
Mocro diss: De Pezpaqkooi
Overigens alle Punjabi’s en homo’s moeten sowieso ook maar eens wakker worden, want ik zit ook nog te wachten op een tegenvideo na deze (Small Penis) bijdrage van Pezpaq TV.
De Pezpaq/Punjabi-diss
Neem nu eens een voorbeeld aan Geertje Wilders. Hij liet tenminste meteen Kamervragen stellen naar aanleiding van dit foute filmpje.
Pezpaq trailer Geert Wilders
Moet Pezpaq doorgaan met Turken bashen, nu ze happen? Drop je mening!
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Lees ook

FunX
Lil Kleine over winst 'Artist of the Year - Male': "Ik verloor nooit het geloof in mezelf"
FunX
LAKS wil verandering in examensysteem: "De 5,5-regel legt te veel druk op scholieren"
FunX
Ronnie Flex over zijn invloed op de Nederlandse scene: "Dankzij mij is iedereen miljonair"
FunX
Siggy & D1ns over 'Shoulder Lean' : "We hebben de sample in een eigen jasje gestoken"