FunX
SOCIAL: Hoe NL reageerde op gewapende man #NOS
- News
- SOCIAL: Hoe NL reageerde op gewapende man #NOS
Zo, dat waren gisteravond nog eens gebeurtenissen bij de #NOS in Hilversum. Een gewapende man drong door tot het gebouw van de NOS en eiste zendtijd.
Dankzij slim optreden van NOS-medewerkers stond de gewapende man in een lege studio te wachten. Gelukkig liep alles met een sisser af, want de politie was snel ter plaatse en arresteerde de man in recordtempo.
Slim en snel
Dankzij slim optreden van NOS-medewerkers stond de gewapende man in een lege studio te wachten. Gelukkig liep alles met een sisser af, want de politie was snel ter plaatse en arresteerde de man in recordtempo.Social Media
Op social media begon de avond humoristisch en angstig, doordat het NOS Journaal niet stipt om 20.00 uur begon:Toen bekend werd wat er aan de hand was, sloeg de bui al snel om.
Collega's in shock:
Toen dook een brief op die de gewapende man bij zich zou hebben
Nederland werd angstig
Via verschillende mediakanalen doken er al namen op van de gewapende man. Inmiddels is zeker dat het om de 19-jarige student Tarik Z. gaat.
Niet iedereen kon lachen om de 'komisch' bedoelde plaatjes die vervolgens verschenen op social media:
Anderen hadden minder moeite met lachen
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Lees ook

FunX
FunX bouwt dit jaar weer een feestje met eigen stage op Parels van de Stad
FunX
Dina Ayada over samenwerking met Gunna: "We zijn echt heel close"
FunX
Lil Kleine over uitgaan en monogamie: "Pappie houdt nog steeds van een feestje"
FunX
Politiekverslaggever Nicolai over gemeenteverkiezingen: “Zorgt voor echte verandering”