DJ Flex wint eerste voorronde FunX DJ Battle
- News
- DJ Flex wint eerste voorronde FunX DJ Battle
FunX daagt ook dit jaar dj's uit voor de FunX DJ Battle. Dj's moeten hierin proberen om zoveel mogelijk tracks aan elkaar te mixen binnen twee minuten. De winnaar van de eerste voorronde is inmiddels bekend: DJ Flex.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
DJ Irwan & Flava
De eerste ronde van de FunX DJ Battle vond vanmorgen plaats tijdens Start. Tijdens de show worden de dj's door DJ Irwan en DJ Flava beoordeeld op de hoeveelheid platen die ze correct in elkaar mixen.
STEM OP JOUW FAVORIET
In totaal worden er acht voorrondes gehouden en wordt er nog één wildcard weggeven. Niet alleen DJ Irwan en Flava bepalen wie er op 18 april de battle met elkaar aan mogen gaan in de Annabel in Rotterdam. Ook jij kan namelijk meestemmen via de Facebookpagina van FunX Start! De dj met het laagste gemiddelde aan het einde van de voorrondes valt alsnog af.
Denk jij dat je het beter kan dan DJ Flex of de andere deelnemers? Geef je dan nog snel op, want de aanmeldingen sluiten aankomende vrijdag.
Lees ook

Events
FunX DJ Battle in Annabel Rotterdam
FunX
Isabèl Usher volgt haar kompas vanuit het noorden: "De muziekwereld is een dopamineachtbaan"
FunX
Denicio's coming-out bij moeder raakt miljoenen mensen: "Liefde is te mooi om te moeten verbergen"
FunX
Elf Surinaamse makers brengen hun eerste docu naar Nederland: "Drie jaar bezig geweest"