Is 30 jaar een probleem?
- News
- Is 30 jaar een probleem?
Luister maandag naar Start.
Uit onderzoek blijkt dat maar liefst driekwart van de hoger opgeleiden tussen de 25 en 35 jaar in meer of mindere mate kampt met zogenaamde dertigersdilemma’s. Het dertigsdilemma kan je omschrijven als een confrontatie tussen oneindig veel keuzemogelijkheden. In vrijwel elk aspect moet je een keuze maken, denk bijvoorbeeld aan samenwonen, trouwen, of toch maar niet? Wel of geen kinderen en wanneer? Carrière maken, vrijwilligerswerk in Afrika, of toch eerst die wereldreis?
Heb je een vraag?
Om antwoord te krijgen op deze vragen is a.s. maandag Mary Gielen, te gast in de ochtendshow ‘Start’. Mary is andragoog, dat is iemand die je kan helpen om je gedrag te veranderen. Zij kan jou maandag alles vertellen zodat je straks zelf niet in een dilemma belandt. Heb je een vraag aan Mary? Mail dan naar start@funx.nl
Lees ook

FunX
Anna maakt zwaar vervuilde woningen schoon: "Je graaft door iemands jarenlange depressie"
FunX
Dit is waarom steeds meer jongeren neppe merkkleding kopen: "Beter tien neppe items"
FunX
Deskundige Tessa over vergoeding krijgen voor cyberpesten: "Gevolgen kosten ook geld"
FunX
Amsterdam staat deze week stil bij 75 jaar Molukkers in Nederland: "Gaat vaak over de negatieve dingen uit onze geschiedenis"