Major Lazer remixt Fortnite-soundtrack
- News
- Major Lazer remixt Fortnite-soundtrack
Major Lazer is een samenwerking aangegaan met de makers van de populaire game Fortnite. Diplo, Ape Drums en Walshy Fire hebben twee beroemde tunes van de game geremixt. De tunes zijn sinds donderdag verkrijgbaar in Fortnite in een speciale set die ze Lazerism Bundle hebben genoemd.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Default Vibe en Default Fire
Naast de twee geremixte tunes die Default Vibe en Default Fire heten, bevat het pakket ook een attributen van Major Lazer die je in de game kan gebruiken zoals een emote, vleugels en een outfit. Voor de tunes hoef je het pakket overigens niet aan te schaffen, want ze staan gewoon op YouTube.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Major Lazer
Major Lazer werd in 2008 opgericht door Diplo en Switch. Toen Switch de groep na drie jaar verliet, werd hij vervangen door Jillionaire en Walshy Fire. In juni van dit jaar heeft Jillionaire afscheid genomen van de groep. Hij is vervangen door Ape Drums.
Lees ook

Games & gadgets
Fortnite-dansjes gaan Carlton, BlocBoyJB en Backpack Kid nog geen geld opleveren
Games & gadgets
Miljonair gaat real life Fortnite organiseren op privé-eiland
Music
Miljoenen kijkers bij eerste Fortnite-liveconcert ooit
Games & gadgets
PS4- en Xbox One-gamers spelen Fortnite voortaan tegen elkaar