Drake doet opvallende onthulling in Amsterdam: "Adonis is hier verwekt"
- News
- Drake doet opvallende onthulling in Amsterdam: "Adonis is hier verwekt"
Gisteravond trapte Drake zijn concertreeks in Amsterdam af met een indrukwekkende show. De rapper deelde daarbij een opvallend feit over zijn bijzondere band met de hoofdstad.
Eerste Nederlandse optreden in zes jaar
Drake tourt momenteel door Europa samen met vriend en OVO-collega PartyNextDoor, naar aanleiding van hun gezamenlijke album Some Sexy Songs 4 U. Het concert in Amsterdam was Drake’s eerste optreden in Nederland in zes jaar, en de Canadese superster stelde niet teleur. Al vroeg in de show maakte hij duidelijk dat hij zijn volledige catalogus had meegenomen: fans konden dus meer verwachten dan alleen nieuwe nummers van het album.
Tijdens zijn introspeech liet Drake weten een speciale connectie te voelen met Amsterdam: zijn zoon Adonis is namelijk verwekt in de stad. Het publiek reageerde uitzinnig op deze onthulling, vooral omdat hij dit nog nooit eerder had verteld.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Concert vol energie en persoonlijke momenten
De ticketprijs voor het concert lag aan de hogere kant, maar Drake deed zichtbaar zijn best om het waard te maken. Hij bewoog zich energiek door de hele zaal, zodat vrijwel iedereen hem van dichtbij kon meemaken. Tussen de nummers door nam hij de tijd voor persoonlijke speeches over het leven, liefde, exen en hij sprak zijn waardering uit voor de medewerkers van de Ziggo Dome. Zoals beloofd bracht hij een reeks van zijn grootste hits mee, waarmee hij het publiek volledig tevreden naar huis stuurde.
Lees ook
Entertainment
Drake betaalt volledige kankerbehandeling voor fans moeder tijdens concert in BrisbaneMusic
Goed nieuws voor Drake-fans: Drake en PARTYNEXTDOOR komen naar NederlandEntertainment
Drake steunt Tory Lanez en deelt petitie tot vrijlating: "Kom snel thuis"Music
Drake komt, een jaar na iconische beef met Kendrick Lamar, opnieuw met een diss