Will Smith & DJ Jazzy Jeff primeuren nieuwe track 'Get Lit'
- News
- Will Smith & DJ Jazzy Jeff primeuren nieuwe track 'Get Lit'
DJ Jazzy Jeff en The Fresh Prince zijn terug met nieuwe muziek! Samen waren zij verantwoordelijk voor onder andere de classic Summertime. De laatste track die zij samen maakten was Lovely Daze in 1998. Maar afgelopen zondag primeurden zij een nieuwe track!
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Will Smith vergezelde zijn goede vriend DJ Jazzy Jeff op het podium op het Livewire Festival in Engeland. Daar deden zij hun nieuwe track Get Lit die binnenkort uitkomt.
Betekenis
Will Smith legde aan het publiek uit dat de track is gemaakt als reactie op alle chaos en verwarring in de wereld. "Ik wilde een nummer maken waardoor mensen hun licht konden laten schijnen," voegt Will Smith er aan toe in een interview met Just Jared.
"We hebben allemaal licht van binnen en soms is deze wereld... mensen zeggen dingen tegen je. Ze zeggen dat je iets niet kunt, terwijl je weet dat je het wel kunt. Maar omdat zij dat zeggen, houden ze je tegen."
Lees ook

Music
Famke Louise en Kaya Imani regelden hun release van A tot Z: "Voor de girls, van de girls"
Music
Komt Destiny's Child na 20 jaar met nieuwe muziek?
Music
Jay-Z haalt Rihanna, Beyoncé, Usher en meer op het podium tijdens tour: "Avengers zijn meegenomen"
Music
Hinten The Opposites na 13 jaar naar nieuwe muziek?
