Automobilist probeert politie in Rotterdam te slim af te zijn tijdens alcoholcontrole
- News
- Automobilist probeert politie in Rotterdam te slim af te zijn tijdens alcoholcontrole
In de nacht van vrijdag op zaterdag hield de politie in Rotterdam een flinke alcohol- en drugcontrole. Op zeven plekken in en rond het centrum werden honderden bestuurders aan de kant gezet en gecontroleerd.
Politie houdt alcohol- en drugscontroles
De controles vonden plaats bij de grote uitvalswegen, waaronder de Erasmusbrug, Schiekade, ’s-Gravendijkwal, Weena, Maastunnel, Maasboulevard en de Willemsbrug. Van de honderden gecontroleerde bestuurders bleken er meer dan honderd te hebben gedronken. Daarnaast reden vijftien mensen onder invloed van drugs. Voor hen kan dat flinke gevolgen hebben zoals een hoge boete, rijontzegging of zelfs een gevangenisstraf. Bij zeventien bestuurders werd het rijbewijs direct ingenomen.
Een man die onder invloed achter het stuur zat probeerde de politie te slim af te zijn. Zo probeerde hij terwijl de agenten hem zagen, snel van plek te wisselen met zijn bijrijder om zo de dans te ontspringen. Daar kwam de man echter niet mee weg. De politie betrapte hem tijdens de wisseltruc waardoor de man moest blazen. Hij bleek na de alcoholtest onder invloed te zijn en uiteindelijk werd zijn rijbewijs ingenomen.
Lees ook

FunX Rotterdam
Politie Rotterdam-Centrum heeft onveilige werksfeer: “Racisme, seksisme en alcoholgebruik”
Films, Series & TV
Ewout volgt Rotterdamse politie in Bureau Rotterdam: "Je kunt het minderjarigen niet kwalijk nemen"
FunX Rotterdam
Jong meisje misbruikt in Zuiderpark Rotterdam: politie zoekt dader met opvallende ogen
Up 2 Date
Kind overleden in woning Rotterdam, politie houdt verdachte aan