Flinke verhogingen voor huurders ondanks coronacrisis
- News
- Flinke verhogingen voor huurders ondanks coronacrisis
Ook dit jaar rekenen veel woningverhuurders een huurverhoging. Ondanks de coronacrisis stijgen de huren per 1 juli gemiddeld 2,5 procent. Dat schrijft het Financiële Dagblad. Financiële Dagblad.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Forse verhogingen
Het advies van De Woonbond voor 'een sterke matiging' van de huurverhogingen, wordt door veel verhuurders niet opgevolgd. De Woonbond krijgt zelfs meldingen van 'forse verhogingen' in de vrije sector. "Het gaat dan vaak om de inflatie plus 5 procent. Dat is sowieso bizar hoog, maar nu helemaal", aldus directeur Paulus Jansen van De Woonbond.
Huur
Het hangt van je huisbaas af hoeveel je per juli meer voor je huur moet gaan betalen. Woningcorporaties verhogen de huur per 1 juli met gemiddeld 2,5 procent. Dat blijkt uit een enquête van corporatievereniging Aedes onder 166 corporaties.
Lees ook

Up 2 Date
Nederland ook in 2027 niet naar Eurovisie Songfestival vanwege deelname Israël
Up 2 Date
Andrew en Tristan Tate faken rijkdom volgens hun advocaten: "Ze spelen een rol"
Up 2 Date
Na bijna 30 jaar is Duane ‘Keffe D’ Davis schuldig bevonden aan de moord op Tupac
Up 2 Date
Boodschappen en energie steeds duurder: koopkracht gaat in 2027 weer omlaag