Flinke verhogingen voor huurders ondanks coronacrisis
- News
- Flinke verhogingen voor huurders ondanks coronacrisis
Ook dit jaar rekenen veel woningverhuurders een huurverhoging. Ondanks de coronacrisis stijgen de huren per 1 juli gemiddeld 2,5 procent. Dat schrijft het Financiële Dagblad. Financiële Dagblad.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Forse verhogingen
Het advies van De Woonbond voor 'een sterke matiging' van de huurverhogingen, wordt door veel verhuurders niet opgevolgd. De Woonbond krijgt zelfs meldingen van 'forse verhogingen' in de vrije sector. "Het gaat dan vaak om de inflatie plus 5 procent. Dat is sowieso bizar hoog, maar nu helemaal", aldus directeur Paulus Jansen van De Woonbond.
Huur
Het hangt van je huisbaas af hoeveel je per juli meer voor je huur moet gaan betalen. Woningcorporaties verhogen de huur per 1 juli met gemiddeld 2,5 procent. Dat blijkt uit een enquête van corporatievereniging Aedes onder 166 corporaties.
Lees ook

Up 2 Date
Israël geeft groen licht voor uitbreiding gezag in bezet Palestijns gebied
Up 2 Date
Chaos in Mexico na dood van meest gezochte drugsbaron: Wat betekent dit voor het WK 2026?
Up 2 Date
Meerdere operaties uitgesteld door griepgolf, minister waarschuwt voor verspreiding tijdens carnaval
Up 2 Date
Op pad met vrienden levert je in Almere nu een boete op