Oud-staatssecretaris Fred Teeven werkt nu als buschauffeur
- News
- Oud-staatssecretaris Fred Teeven werkt nu als buschauffeur
Van het besturen van Nederland, naar het besturen van een bus. Voormalig staatssecretaris van Veiligheid en Justitie Fred Teeven werkt sinds anderhalve week als buschauffeur. Dat meldt De Telegraaf.
Teeven Deal
In 2015 diende Fred Teeven zijn ontslag in. Dat deed hij nadat bekend werd dat hij een overeenkomst met crimineel Cees Helman had gesloten. In ruil voor inlichtingen gaf hij de drugscrimineel miljoenen guldens.
Carrièreswitch
Teeven wilde niet meer lijdzaam wachten op een nieuwe baan, zo vertelt hij aan De Telegraaf. Hij is dan ook heel enthousiast dat hij anderhalve dag per week aan de slag kan gaan als buschauffeur.
"Ik doe het chauffeurswerk parttime en heb mijn introductiecursus net achter de rug”
Kun je niet wachten om bij hem in de bus te zitten? Vanaf december rijdt hij rond in de regio Haarlem.
Lees ook

Up 2 Date
Eloise van Oranje onder vuur na 'watch party' documentaire over slavernijverleden
Up 2 Date
Iran stelt doodstraf van 26-jarige demonstrant Erfan Soltani uit
Up 2 Date
Epstein-documenten eindelijk vrijgegeven, maar Trump blijft opvallend buiten beeld
Up 2 Date
Explosiegolf houdt Nederland in zijn greep: bijna net zoveel aanslagen als vorig jaar