Ricongelooflijk gaat zich richten op YouTube: "Daar is die doekoe!"
- News
- Ricongelooflijk gaat zich richten op YouTube: "Daar is die doekoe!"
De populaire vlogger Ricongelooflijk gaat zijn territorium uitbreiden naar YouTube. Dat vertelde hij vanochtend bij Fernando in Start. De reden is helemaal helder: "Want daar is die doekoe!" Ricoongelooflijk komt met een nieuw concept, maar het enige dat hij daarover kwijt wil, is dat hij met een camera en microfoon de straat op gaat.
strenge moeders en vervelende klasgenoten
Ricongelooflijk begon ooit met het maken van sketches op Kik ging vervolgens over op Instagram. Hij creëert vooral video's die herkenbaar zijn voor jongeren, zoals struggles met zijn strenge moeder, skere vrienden en vervelende klasgenoten. Situaties waarin de meeste FunX'ers weleens terecht zijn gekomen.
Vloglife
De wereld van vloggers groeit en de concurrentie neemt dus toe. Dat vindt Ricongelooflijk een goede ontwikkeling, maar... "er zitten wel een paar rotte appels tussen," zegt hij bij FunX. "Het is goed dat veel mensen vloggen, maar er zijn er ook veel die grappen forceren."
Lees ook

OMG
Ricongelooflijk presenteert AT5 Nieuws in straattaal!
FunX
Producer Lucky Jones staat op Ciara's album: "Hebben honing gemaakt, toen kwamen de bijen"
FunX
Melisa (18) gaat positief de strijd tegen kanker aan: "Zie het als een intense levenservaring"
FunX
Suriname viert 50 jaar onafhankelijkheid: "Dat we vrij van Nederland zijn is het beste"